Gotterdammerung

Opis: 

UWAGA: Stary, zapomniany wspólny pomysł mój i Solci. Postanowiłam reaktywować go w nowej, innej formie, za zgodą współautorki. Solciu, dziękuję! :*

Norny rzekły: Wojna powróci. Asowie i Wanowie staną przeciwko sobie po raz drugi.

Ragnarok?
Nie, jeszcze za wcześnie.
Chociaż kręte drogi prowadzą ku jednemu…

Odyn źle zinterpretował przepowiednię. Zniknęła jego włócznia, co tylko podjudziło złość boga. Oskarżył o kradzież Njorda, przez co przeciw Jednookiemu stanęło bliźniacze rodzeństwo – Frey i Freya, dzieci boga wód. Nie pozwolą, aby ktoś kalał dobre imię ich ojca… Ale czy mają rację? Skąd ta pewność, że Njord nie zabrał włóczni? W powietrzu wisi coś niedobrego, w cieniu kryje się podstęp. Rozwikłaj z nami tę tajemnicę!
 

Treść: 

Szczegóły techniczne: Tekst z podziałem na role. Jedna osoba na początek może pisać z perspektywy maksymalnie trzech postaci. W razie potrzeby większej ilości bohaterów - sprawa do uzgodnienia ze mną na pw. Narracja pierwszoosobowa.

W razie potrzeby wprowadzenia postaci epizodycznych, a istotnych lub ważnych dla fabuły postaci, których nikt nie chce - będę je prowadzić ja. W przyszłości, za uzgodnieniem, będzie je można ode mnie przejmować, jeżeli ktoś wyrazi taką ochotę.

Proszę o uprzednie zgłaszanie mi, perspektywą jakiego bohatera chcesz się zająć - aby uniknąć bałaganu - i napisanie kilku słów na temat swojego pomysłu na tę postać. Będę też zdradzać właścicielom poszczególnych bohaterów drobne smaczki, których nie znają inni, a ta postać owszem. W ten sposób urozmaicimy sobie zabawę - nikt nie będzie wiedział wszystkiego :)

Liczę na ciekawe pomysły i, przede wszystkim, barwne osobowości bohaterów.  Proszę o konsekwentne trzymanie się swoich pomysłów i zasad logiki.

 

Nowe wpisy

Truskawki w śmietanie
Truskawki w śmietanie
Babiniec. Czyli gdzie ci mężczyźni
Szkicownik myśli
Szkicownik myśli
Szkicownik myśli
Thor: Mokry świat
Jeszcze tylko raz