Nie ma na świecie takiej potęgi, która równałaby się ludzkiej wyobraźni. Nasza fantazja może przejawiać się w różny sposób. Czasami przychodzi nam do głowy pomysł i momentalnie zdajemy sobie sprawę z tego, że zaczynamy tworzyć własną historię.

Czy jednak nie możemy pójść o krok dalej i spróbować stworzyć czegoś nowego wspólnie z innymi użytkownikami? Czy ciekawą opcją nie wydaje się nakreślenie ram opowiadania i późniejsze śledzenie jego rozwoju? A może sami zainteresujemy się czyimś tekstem i postanowimy dodać do niego coś od siebie? Możliwości jest naprawdę wiele, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Naszym celem jest zrzeszanie ludzi, którzy do tej pory pisali głównie do szuflady. Chcemy pokazać, jak wiele ukrytych talentów drzemie w nas wszystkich i jak niewiele potrzeba, by przełamać się i osiągnąć sukces. W końcu warto robić to, co się naprawdę kocha i nie obawiać krytyki ze strony innych. Wierzymy głęboko, że z czasem zaistniejemy w świadomości naszych użytkowników jako serwis, który otwiera drogę do dalszego działania.